MLCP Haldus OÜ

apartments24

APARTMENTS24

ENG

MLCP Haldus OÜ

Sisseregistreerimine

REGISTREERIMINE

Palun täitke sisseregistreerimise vorm enne majutusasutusse saabumist

Külastajakaart
Eesnimi
Perekonnanimi
Majutuse deposiit *
Majutuse tingimused *

Majutuse tingimused

1. Saabumine

Külalised saavad sisseregistreerida ajavahemikul 15.00-00.00. Kui soovite sisseregistreerida antud ajavahemikust erineval ajal, tuleb sellest eelnevalt kokku leppida majutusasutusega.

2. Väljaregistreerimine

Külalised peavad majutusasutusest lahkuma ajavahemikul: 00.00-11.00, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

3. Väljaregistreerimisel:

Palun jätke korter viisakasse seisukorda; Palun pange prügi prügikasti; Palun peske määrdunud nõud enne lahkumist; Lahkudes pange korteri võtmed tagasi võtmelaekasse; Oleme tänulikud, kui leiaksite lahkumisel aega, et teavitada majutusasutust oma väljaregistreerimisest.

4. Registreerimata külalised ei ole lubatud

Selle reegli rikkumine toob kaasa kõigi külaliste (ja kõigi külastajate) kohese eemaldamise majutusasutusest ilma raha tagastamata. Kui toimub rikkumine ja külalisi on rohkem kui broneeringus märgitud, tuleb tasuda 20€ suurune trahv iga liigse külalise kohta. Voodipesusid ja rätikuid on lubatud kasutada
vastavalt broneeringus märgitud külastajate arvule. Kui on kasutatud rohkem komplekte, siis tagatisraha ei vabastata.

5. Suitsetamine korteris (sh. rõdudel) on keelatud

Korteris ja rõdudel suitsetamise korral deposiiti ei vabastata.

6. Lemmikloomad on keelatud

Lemmikloomad korteris on keelatud, kui enne saabumist pole kokku lepitud teisiti.

7. Palun vältige valju müra tekitamis ajavahemikul 23.00–08.00, et kõik naabrid saaksid rahulikult magada

 Sellel ajavahemikul põhjendamatu, häiriva ja valju müra tekitamine võib endaga kaasa tuua 300€ suuruse trahvi ning politsei või turvateenistuse sekkumise.

8. Võtke endaga kaasa ainult jäädvustatud fotod ja mälestused
Sisseregistreerimisel võetakse külalistelt tagatisraha. Tagatisraha makse tuleb teha pangaülekandega. Tagatisraha kantakse kliendi kontole tagasi 14 päeva jooksul pärast väljaregistreerimist. Vastavalt kokkuleppele majutusasutusega on võimalik tagatisraha anda ka sularahas (antud soovi korral palume võtta majutusasutusega ühendust. NB! sularaha korral võime rakendada personali väljasõidu teenustasu). Tagatisraha kasutatakse väikeste kahjude korral nagu võtmete kaotamine, kaugjuhtimispultide kahjustumine, korteris suitsetamine, naabrite ja teiste majaelanike häirimine jms. Suuremate kahjude selgumisel võtame külalisega ühendust, et leppida kokku hüvitise maksmises.

9. Peod ja suured koosviibimised on korteris rangelt keelatud. Kõik väiksemad koosviibimised peavad vastama meie korteri
muudele sisekorraeeskirjadele (müra, külastajate arv)

Reegli rikkumise korral palutakse külalisel (ja külastajatel) viivitamatult korterist lahkuda ilma raha hüvitamata ning olukorda sekkub politsei või turvateenistus.

10. Tasuta tühistamine
Standard paketi korral saavad kliendid oma broneeringu tasuta tühistada 14 päeva enne saabumist. Kui broneering tühistatakse 14 päeva jooksul enne saabumist, võetakse külaliselt tasu kogu broneeringu summa ulatuses. Kui külaline ei ilmu kohale, võetakse tasu kogu broneeringu summa ulatuses. Tagasimakse võimaluseta broneeringu korral pole võimalik broneeringut tasuta tühistada.

11. Tarbijakaitse
 Broneeringu läbiviimiseks vajab Apartments24 üürnikult teatud isikuandmeid. Apartments24 vastutab selle informatsiooni haldamise eest ja kohtleb antud teavet turvaliselt. Neid andmeid kasutab Apartments24 ainult broneeringu kinnitamiseks ja üürnikuga suhtlemiseks broneeringu ajal kui ka tulevikus. Kolmandatele isikutele teavet ei väljastata (välja arvatud lepinguliste või juriidiliste kohustuste korral).